Edit Content
Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás

Profil našej spoločnosti

V Sofa Trend veríme, že nábytok nie je len súčasťou interiéru, ale odráža osobnosť a štýl života každého z nás.

Kariéra v Sofa Trend

Naša misia je transformovať váš priestor pomocou nábytku, ktorý je nielen esteticky príťažlivý, ale aj funkčne nadčasový

Ako sme v roku 2001 otvorili dvere našej prvej dielne, sme sa zaviazali k vytváraniu nábytku, ktorý kombinuje remeselnú kvalitu s moderným dizajnom a inovatívnymi funkciami. Naša cesta bola dlhá a plná výziev, ale vďaka odhodlaniu, vášni pre remeslo a neustálemu zameraniu na potreby našich zákazníkov sme si vybudovali meno synonymum s kvalitou, komfortom a štýlom.
Kariéra v Sofa Trend
V Sofa Trend sa neustále snažíme posúvať hranice toho, čo je možné, a zároveň si zachovávame hlboký rešpekt k tradíciám, ktoré formujú základ nášho umenia. Naše dedičstvo a budúcnosť sú utkané z tých istých hodnôt - inovácie, kvality a blízkosti k našim zákazníkom.
Roman Merašický
zakladateľ Sofa Trend
Sme hrdí na našu schopnosť integrovať najnovšie technológie a inovatívne mechanizmy do každej sedačky, kresla a postele, čím zabezpečujeme, že každý kúsok je dokonalou syntézou pohodlia a štýlu.
© 2024 SOFA TREND s.r.o. Napísať správcovi stránky Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webstránka používa súbory cookie na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním.